Jak łatwo i przyjemnie schudnąć

WARSZTAT ODWOŁANY Z POWODU KORONOWIRUSA

Podczas warsztatu dowiesz się, w jaki sposób, bez wysiłku łatwo schudnąć i następnie utrzymywać swoją wagę.

Kiedy pierwszy raz robiliśmy taki warsztat wielu z jego uczestników podchodziło z niedowierzaniem, a nawet niektórzy się śmiali, ale kiedy zaczęli w krótkim czasie dostrzegać pozytywne efekty na swojej skórze, nie mogli wyjść ze zdumienia.

  • Podejmujesz mordercze wysiłki, żeby schudnąć, a waga nadal stoi w miejscu?
  • Kolejne diety przynoszą krótkotrwały efekt i kończą się powrotem do starych nawyków?
  • Chcesz mieć doskonałą figurę, ale tempo Twojego życia nie pozwala Ci regularne posiłki i aktywność fizyczną?
  • Brakuje Ci silnej woli, żeby wyeliminować ze swojej diety słodycze i nie podjadać pomiędzy posiłkami?
Przyczyna otyłości tkwi w nawykach i ograniczających przekonaniach, a nie jak się powszechnie sądzi w problemach z metabolizmem, czy genetycznych uwarunkowaniach.Trwała utrata masy ciała możliwa jest jedynie dzięki zmianie głęboko ukrytych podświadomych wzorców, odpowiedzialnych za nasz styl życia.
To przełom w walce z otyłością, który pozwolił na opracowanie nowoczesnej metody odchudzania, umożliwiającej nie tylko redukcję wagi bez zbędnego wysiłku, ale również utrzymanie jej na optymalnym poziomie w przyszłości, bez konieczności stosowania drakońskich diet, czy ciągłego testowania siły woli.
 
Poznaj szczegóły i przekonaj się osobiście o jej skuteczności na wyjątkowym spotkaniu z jej twórcą, Maksymem Komarem, jednym z wiodących psychologów Ukraińskich, prowadzącym swoje warsztaty dla lekarzy Ukraińskich na uniwersytecie w Charkowie oraz w Stanach Zjednoczonych, dyrektor „Professional Hypnosis Training Institute” oraz sekretarz polskiego przedstawicielstwa „Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists. Współpracvvcuje z „The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago”.
 
Skuteczność takiego podejścia do kwestii odchudzania została potwierdzona przez psychologów i psychiatrów Ukraińskich rzetelnymi dowodami naukowymi.
 
Metoda z powodzeniem stosowana na Ukrainie, Węgrzech w Rosji i USA teraz po raz pierwszy dostępna w Polsce!
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.Uczestnicy na miejscu uiszczają jedynie symboliczną opłatę w wysokości 30 zł celem pokrycia kosztów wynajmu sali i organizacji.

Maksym Komar

Zapisz się na warsztat, zapewniając sobie już teraz miejsce.
Brak możliwości komentowania.